تشریفات تولد

تشریفات تولد

تشریفات تولد

 بهترین روز در زندگی فردی هر شخص می‌تواند روزی باشد که قدم به عرصه هستی گذاشته است.

 بله روز تولد که امروزه اهمیت بیشتری را از آن خودکرده است.در جامعه سنتی ما، در سال‌های گذشته شاید این مناسبت کمتر موردتوجه قرار می‌گرفت و یا با توجه به سن شخص و معذوریت‌های خانوادگی و شخصی علیرغم میل فطری هر شخص در به یاد داشتن و عزیز شمرده شدن در این روز به‌خصوص، تمهیدات خاصی مبذول نمی‌گردید.

 امروزه با توجه بیشتر به این مناسبت خاص، افکار اطرافیان شخص جهت سورپرایز کردن و به‌یادماندنی کردن هر چه بیشتر این شب معطوف به تشریفات و خدمات خاص تولد شده است. در این خصوص ارائه خدماتی متفاوت در محیطی سوای از منزل شخصی و یا در منزل شخصی بارنگ و بویی متفاوت می‌تواند خاطره جشنی ماندگار را به ارمغان بیاورد.

جشن تولد نظر به اهمیت مناسبت و با توجه به تعداد میهمانان خدمات خاص خود را طلب می‌کند.

 اولین نکته در این راستا، تزیینات و تم ویژه تولد می‌باشد که با توجه به شرایط اجتماعی و سن شخص موردنظر متغیر می‌باشد. گل‌آرایی، تزیینات خاص با شمع و کندی بار برای میهمانان این مناسبت مخصوصاً کودکان عزیز، از موارد خدماتی است که ارائه می‌شود.

 کارت مخصوص دعوت به این مناسبت خاص نیز از مواردی است که توسط این نهاد با توجه به آنچه شما در ذهن دارید تهیه و چاپ خواهد شد.

 کیک تولد نیز با توجه به سلیقه شما و دیزاین کلی کار از بهترین قنادی‌های شهر تهیه خواهد شد. در حین خدمات پذیرایی با توجه به محدودیتی که جشن تولد نسبت به جشن عروسی دارد، می‌توان از انواع دسرها و فینگرفودها برای میهمانان گرامی استفاده نمود. انواع دسرها و نوشیدنی‌های خنک مناسب فصول گرم سال و نوشیدنی‌های گرم مناسب فصل سرد سال و ارائه بخش کافی‌شاپ به همراه انواع گلاسه‌ها زینت‌بخش مراسم خواهد بود.

 فیلم‌برداری و عکاسی حرفه‌ای جزء لاینفک چنین مراسمی می‌باشد. استفاده از آتش‌بازی در فضایی امین روشنایی‌بخش این مناسبت خواهد بود. موسیقی نیز از اهمیت ویژه برخوردار است که بهره‌مندی از دی جی می‌تواند نشاط و شور زایدالوصفی به مراسم شما ببخشد.

تشریفات لوکس شهر به همراه گروه حرفه‌ای خود افتخار دارد موارد فوق را با بهترین کیفیت خدمت شما عزیزان ارائه نماید و مفتخریم که می‌توانیم خاطره ساز لحظاتی ماندگار در زندگی شما باشیم.

 

گردآوری‌شده توسط: تشریفات لوکس شهر

[kkstarratings]

0/5 (0 نظر)

ارسال یک نظرراه های ارتباطی با ما

تهران ، اتوبان حکیم غرب به شرق ، کوی نصر(گیشا) خیابان سی و پنج ، تشریفات لوکس شهر

09124762410

info@tashrifateshahr.com

 09:30 _ 21:00

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای تشریفات لوکس شهر محفوظ می باشد.